Τρίτη, 10 Ιουνίου 2014

Mundial 2014: Το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΝΕΡΙΤ

Δύο μέρες έχουν απομείνει μέχρι την έναρξη του Παγκοσμίου Κυπέλλου FIFA 2014 που θα διεξαχθεί στη Βραζιλία και όλα τα παιχνίδια θα καλυφθούν τηλεοπτικά από τις συχνότητες της ΝΕΡΙΤ
Οι τηλεθεατές μέσα από τα τη ΝΕΡΙΤ, τη ΝΕΡΙΤsports και τη ΝΕΡΙΤ HD θα παρακολουθήσουν όλες τις μάχες από τα γήπεδα της Βραζιλίας, ενώ και τα 64 παιχνίδια του Μουντιάλ θα μεταδοθούν και σε επανάληψη.
Δείτε το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα από τον πρώτο αγώνα που θα διεξαχθεί την προσεχή Πέμπτη (12/6) μέχρι τον μεγάλο τελικό (13/7):


Α' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
12/6
Σάο Πάολο
Βραζιλία - Κροατία
23:00
13/6
Νατάλ
Μεξικό - Καμερούν
19:00
17/6
Φορταλέζα
Βραζιλία - Μεξικό
22:00
19/6
Μανάους
Καμερούν - Κροατία
01:00
23/6
Μπραζίλια
Καμερούν - Βραζιλία
23:00
23/6
Ρεσίφε
Κροατία - Μεξικό
23:00
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
13/6
Σαλβαδόρ
Ισπανία - Ολλανδία
22:00
14/6
Κουιάμπα
Χιλή - Αυστραλία
01:00
18/6
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Ισπανία - Χιλή
22:00
18/6
Πόρτο Αλέγκρε
Αυστραλία - Ολλανδία
19:00
23/6
Kουριτίμπα
Αυστραλία - Ισπανία
19:00
23/6
Σάο Πάολο
Ολλανδία - Χιλή
19:00
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
14/6
Μπέλο Οριζόντε
Κολομβία - Ελλάδα
19:00
15/6
Ρεσίφε
Ακτή Ελεφαντοστού - Ιαπωνία
04:00
19/6
Μπραζίλια
Κολομβία - Ακτή Ελεφαντοστού
19:00
20/6
Νατάλ
Ιαπωνία - Ελλάδα
01:00
24/6
Κουιάμπα
Ιαπωνία - Κολομβία
23:00
24/6
Φορταλέζα
Ελλάδα - Ακτή Ελεφαντοστού
23:00
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
14/6
Φορταλέζα
Ουρουγουάη - Κόστα Ρίκα
22:00
15/6
Μανάους
Αγγλία - Ιταλία
01:00
19/6
Σάο Πάολο
Ουρουγουάη - Αγγλία
22:00
20/6
Ρεσίφε
Ιταλία - Κόστα Ρίκα
19:00
24/6
Νατάλ
Ιταλία - Ουρουγουάη
19:00
24/6
Μπέλο Οριζόντε
Κόστα Ρίκα- Αγγλία
19:00
Ε' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
15/6
Μπραζίλια
Ελβετία - Εκουαδόρ
19:00
15/6
Πόρτο Αλέγκρε
Γαλλία - Ονδούρα
22:00
20/6
Σαλβαδόρ
Ελβετία - Γαλλία
22:00
21/6
Κουριτίμπα
Ονδούρα - Εκουαδόρ
01:00
25/6
Μανάους
Ονδούρα - Ελβετία
23:00
25/6
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Εκουαδόρ - Γαλλία
23:00
ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
16/6
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Αργεντινή - Βοσνία/Ερζεγοβίνη
01:00
16/6
Κουριτίμπα
Ιράν - Νιγηρία
22:00
21/6
Μπέλο Οριζόντε
Αργεντινή - Ιράν
19:00
22/6
Κουιάμπα
Νιγηρία - Βοσνία/Ερζεγοβίνη
01:00
25/6
Πόρτο Αλέγκρε
Νιγηρία - Αργεντινή
19:00
25/6
Σαλβαδόρ
Βοσνία/Ερζεγοβίνη - Ιράν
19:00
Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
16/6
Σαλβαδόρ
Γερμανία - Πορτογαλία
19:00
17/6
Νατάλ
Γκάνα - ΗΠΑ
01:00
21/6
Φορταλέζα
Γερμανία - Γκάνα
22:00
23/6
Μανάους
ΗΠΑ - Πορτογαλία
01:00
26/6
Ρεσίφε
ΗΠΑ - Γερμανία
19:00
26/6
Μπραζίλια
Πορτογαλία - Γκάνα
19:00
Η' ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
17/6
Μπέλο Οριζόντε
Βέλγιο - Αλγερία
19:00
18/6
Κουιάμπα
Ρωσία - Νότια Κορέα
01:00
22/6
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Βέλγιο - Ρωσία
19:00
22/6
Πόρτο Αλέγκρε
Νότια Κορέα - Αλγερία
22:00
26/6
Σάο Πάολο
Νότια Κορέα - Βέλγιο
23:00
26/6
Κουριτίμπα
Αλγερία - Ρωσία
23:00
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
28/6
Μπέλο Οριζόντε
Α1 - Β2 (49)
19:00
28/6
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Γ1 - Δ2 (50)
23:00
29/6
Φορταλέζα
Β1 - Α2 (51)
19:00
29/6
Ρεσίφε
Δ1 - Γ2 (52)
23:00
30/6
Μπραζίλια
Ε1 - ΣΤ2 (53)
19:00
30/6
Πόρτο Αλέγκρε
Ζ1 - Η2 (54)
23:00
1/7
Σάο Πάολο
ΣΤ1 - Ε2 (55)
19:00
1/7
Σαλβαδόρ
Η1 - Ζ2 (56)
23:00
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
4/7
Φορταλέζα
Νικητής (49) - Νικητής (50) (57)
23:00
4/7
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Νικητής (53) - Νικητής (54) (58)
19:00
5/7
Σαλβαδόρ
Νικητής (51) - Νικητής (52) (59)
23:00
5/7
Μπραζίλια
Νικητής (55) - Νικητής (56) (60)
19:00
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
8/7
Μπέλο Οριζόντε
Νικητής (57) - Νικητής (58) (61)
23:00
9/7
Σάο Πάολο
Νικητής (59) - Νικητής (60) (62)
23:00
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
12/7
Μπραζίλια
Ηττημένος (61) - Ηττημένος (62)
23:00
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΠΟΛΗ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
13/7
Ρίο Ντε Τζανέιρο
Νικητής (61) - Νικητής (62)
22:00

Δεν υπάρχουν σχόλια: